Sojusz Dark Suns - UNI 62

Forum sojuszy DARK SUNS na 62 Universum Ogame


  • Index
  •  » WAZNE!
  •  » Wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego souszu!

#1 2008-09-25 21:23:00

Lavrex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 37
Punktów :   

Wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego souszu!

Więc tak wszyscy sojusznicy,
na razie nie odchodzę:) ale niestety nie mam już czasu na zajmowanie się zbytnio sprawami sojuszu, dlatego ogłaszam wybór na przewodniczącego sojuszu. (W obecnej sytuacji muszę nawet zrezygnować z floty a pójść w eko z racji rzadkiej ilości logowań i braku czasu po pracy...) Będzie to osoba, która będzie faktycznie głową sojuszu, jak premier Tusk jest głową rządu;] ja pozostanę założycielem, ale nie będę już zbytnio wnikał w sprawy organizacyjne z racji braku czasu... No chyba ze coś by się działo złego:) Przewodniczący będzie miał pełną władzę. Dodatkowo, potrzebny będzie jego zastępca. A więc mamy wakat na tych 2 miejscach. Osobiście rekomenduję Legionistę - bardzo dobrze sprawdzał się jako wiceszef i myślę, że jako przywódca, o ile ma na to czas, i chęci, byłby znakomity. Na forum zakładam topik - proszę każdego chętnego na miejsce o wpisywanie się wraz z zamieszczeniem krótkiego planu prowadzenia sojuszu (takie obietnice wyborcze) na wasze kandydatury czekam do jutra do 15:30.!! I o tej porze zostanie utworzona sonda na forum na której będziecie mogli głosować za danymi osobami. Kandydat z największa liczbą głosów zostanie przewodniczącym, kandydat z drugim miejsce wiceprzewodniczącym. A więc do głosowania! A raczej, do kandydowania!

Offline

 

#2 2008-09-25 22:06:38

dzamira

Dark Sun

Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego souszu!

Zglaszam swoja kandytature;p

Offline

 

#3 2008-09-25 22:11:15

Lavrex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego souszu!

Nie wstydzcie się i jak dzamira zgłaszajcie swoje kandydatury! Do 15:30 jutro macie czas!

Offline

 

#4 2008-09-25 23:11:22

Boba Fett

Dark Sun

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego souszu!

Coz ja tez zglaszam swoja kandydature ale na wice szefa znam sie troche na tym bylem juz adminem w kilku sojach nie koniecznie w ogame ale przeciez w kazdej grze takich jak x wars plemiona SpaceInvasion chodzi o to samo coz ja gralem w kazda z nich a w ogame gralem na u36 i dobrze mi tam szlo lecz z braku czasu skonczylem gre coz mysle ze to wszystko co mialem napisac A wlasnie na forum tez wypowiadam sie regularnie oraz czytam wasze wszystkie wiadomosci co czasami sprawia ze dostaje zawrotu glowy ostatnio mialem pompe siedze na koncie poszlem zrobic herbatke wracam a tam 12 wiadmosci nieprzeczytanych Pompa to sie nazywa spam

Offline

 

#5 2008-09-25 23:15:59

Legionista

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 20
Punktów :   

Re: Wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego souszu!

Po konsultacji z Lavrexem postanowiłem zgłosić także swoją kandydaturę.
Jeżeli mnie wybierzecie, nie zamierzam wiele zmieniać w tym sojuszu, chyba że zmusi nas do tego sytuacja. Proponuję sojusz w pełni demokratyczny. Czyli w ważnych sprawach będzie robione głosowanie, sonda lub tym podobne.  Ale sam oczywiście nie będę unikał odpowiedzialności.
pzdr

Legionista

...a melanż trwa

Offline

 

#6 2008-09-25 23:42:12

Orlik

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego souszu!

Jak już wcześniej komunikowałem pragnę zgłosić swoją kandydaturę. Mam jako takie doświadczenie w tej grze i spędzam troche czasu przy kompie. NIe zamieżam robić wielkich zmian tlyko moze takie jak dodanie shutboxa lub stworzenie kanału na ircu żebysmy mogli sie komunikować, a z doświadczenia wiem że kanał na ircu polepsza współcprace i powoduje większe zżycie sojuszu

Offline

 

#7 2008-09-26 15:18:31

Lavrex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego souszu!

Zgłaszanie kandydatur zakończone. Głosowanie na sondzie w tym  samym dziale do 22:00 dzisiaj. Do finałowej rundy przechodza 2 osoby i ta z większa ilością głosów zostanie przewodniczacym, druga zas wiceprzewodniczącym. CHYBA ŻE: Pierwsza osoba uzyska ponad 50% głosów!!!

Offline

 
  • Index
  •  » WAZNE!
  •  » Wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego souszu!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manga-projekt.pun.pl www.dangerousteam.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.devilz-shaiya.pun.pl www.gornictwo.pun.pl