Sojusz Dark Suns - UNI 62

Forum sojuszy DARK SUNS na 62 Universum Ogame


#1 2008-09-14 22:05:14

patryx

Dark Sun

7173334
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 22
Punktów :   

Leo

Jak myślicie powinien odejść czy czekać co zrobi do końca eliminacji. Według mnie powinien sobie porządnie przemyślec powołanie takich graczy jak Krzynówek, M.Lewandowski, Wasilewski i innych dziadków bez formy. Zastanawia mnie czemu nie grał ostatnio Boguski który może zagrać praktycznie na każdej pozycji w pomocy i na ataku 


http://www.neobux.com/imagens/banner1.gif

Offline

 

#2 2008-09-14 23:20:21

Legionista

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 20
Punktów :   

Re: Leo

Wydaje mi się że w tej chwili zwolnienie trenera byłoby najgorszą rzeczą jaką dziadki z PZPN-u mogliby zrobić. Nie w trakcie eliminacji. Ale świerzą krew powinien Leo jednak wprowadzać. Jest kilku młodych, zdolnych.

Offline

 

#3 2008-09-15 23:44:35

Lavrex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Leo

Ja myślę że nie ma sensu wyrzucać trenera - trzeba popracować raczej nad kondycją naszych, dać szansę Leo na poprawienie taktyki zespołu. Na tą chwilę żałuję ze w kadrze nie ma będącego w dobrej formie Wichniarka. No i Jelenia.. I Brożka.. I jeszcze paru innych;) I mimo, że jestem z Warszawy i raczej kibicuję Legii;) stawiałbym na zawodników Lecha.. Pokazują klasę w każdym kolejnym meczu. I Polonia też słabo nie gra od połączenia z Groclinem.

Offline

 

#4 2008-09-16 09:16:10

Legionista

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 20
Punktów :   

Re: Leo

Po prostu leo musi popracować nad obroną i wzmocnić atak. Troszkę mnie zdziwił ustawieniem z jednym napastnikiem, w dwóch ostatnich meczach. Na takich rywali, jak San Marino, czy Słowenia powinien wystawić dwóch napadziorów.
A Lech naprawdę jest na fali. To co zrobili w niedzielę z Wisłą dobrze o nich świadczy. Mam nadzieję że w czwartek powtórzą ten wynik z Austrią Wiedeń. A i (L)egia powoli się odbudowuje. Szkoda tylko konfliktu kibiców z zarządem klubu. na tym tracą tylko piłkarze, ponieważ wiadomo jak się gra bez wsparcia kibiców. Tak ogólnie to liga nam się wyrównała.

Legionista

Offline

 

#5 2008-09-17 12:27:12

stredar

Dark Sun

Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Leo

a czy ktos z was pomyslal ze nie mamy srodka nie boki ale nie ma srodka pomocy i obrony nie mamy stopera z prawdziwego znaxczenia i to jest glowny problem ani rozgrywajacych ani srodkowych obroncow i dlatego jezdza jak w maslo dopoki nie bedzie graczy w srodku doputy bedzie klopot z gra  i zaden trener nie pomoze
moze warto pomyslec o takich graczach jak cantoro i bo roger chyba ma zadyszke bo przykro mi ale nie mamy swoich graczy na srednim poziomi a co dopiero na wysokim

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.last-resort.pun.pl www.sokkermor.pun.pl www.cssnofear.pun.pl www.minipigs.pun.pl www.5on5cup.pun.pl